Skip to content

NÕUSTAMINE/TERAAPIA

Olen Kadri Rennel, minu akadeemiline taust on kirjas siin. Nüüdseks olen võtnud rohkelt aega, et tervendada iseend, mõista elu ja selle protsesse, tundma õppida seoseid elu ja inimeste vahel, koguda erinevaid kogemusi, praktikaid. Selleks, et saaksin olla võimalikult erapooletu oma teraapiaseansidel, et mu isiklikud haavad ega maskid ei segaks. Ning sellekski, et osata olla ühenduses iseenda, oma väe ja energiatega siin maailmas.

Nüüd olen valmis jätkama oma teed nende uute kogemustega, mida online nõustamise/ teraapia läbiviimine annab.

Soovin piiranguid vältida ja seega ei soovi ennast lahterdada. Kõige laiemalt olen energeetik. Kõik meie sees ja ümber koosneb energiast. Kui energia voolab vabalt, siis liigume kergusega, loome elu kergusega. Kui aga tekib energiasulg, siis elu ja olemine muutub raskeks, tekivad probleemid suhetes, tervises ja elu loomises. Mina tegelengi nende energiasulgude lahti harutamisega. Meetodeid on erinevaid, kuid oma olemuselt tegelevad need kõik energiate liigutamisega.

Minu soov on aidata sind lähemale õnnele, armastusele, toetusele, usaldusele iseenda ja elu vastu. Aidata astuda vastu hirmudele, tervendada füüsilist keha, puhastada emotsioone, puhastada suhteid, et saaksid täielikus rahus liikuda edasi, otsida ja lahenda elu poolt pakutud õppetunde ja selle abil parandada hingehaavu. Aidata mõista ärevuse, sõltuvuse, stressi, depressiooni, rahutuse jne murekohtade olemust ja leida üles nende tekkepõhjus ning läbi selle ka lahendus.

Mina saan olla abiks, et saaksid ära teha sammud sisemises ehk vaimses maailmas, küll aga on sinu ülesanne teha ära sammud välises ehk füüsilises maailmas.

Tean, et minuni jõuavad täpselt need inimesed, kellele just mina, just sellel hetkel, abiks saan olla, saades samaaegselt kogemuse, mida mina just sel hetkel vajan. Aitäh✨ Kasvagem koos 💚

Edasi on kirjeldatud erinevaid meetodeid, mida on võimalik seansi jooksul kasutada. Küll aga pole see nimekiri lõplik ning väga tihti on meetodid omavahel põimunud. Aga siiski annab see ehk natuke parema pildi sellest, mida ühelt sessioonilt oodata.

Antud nõustamine/teraapia sobib vanusest 12+ ning sobilik kõigile, kes soovivad oma ellu muutust!

Vestlus

Lihtne aga sageli asendamatu nõustamise/teraapia meetod. Sellega algab iga sessioon, et leida hetkel aktiivne murekoht ning siis selle lahendamiseks parim meetod. Vahel aga ongi vestlus see, mida just sel hetkel vaja on. Samuti on see hea neile, kes teevad samme spirtuaalsel teel ning on mingil põhjusel takerdunud ja ei tea, kuhu edasi suunduda või millele tähelepanu pöörata. Aitan vestlusega peas toimuva lahti harutada.

Energeetiline tervendamine ehk reiki

Seansi käigus saab valida, kas terve keha või teatud piirkonna energeetilise tervendamise. Esimesel korral on hea üle käia terve keha. See annab ülevaate sellest, millised on keha mustad augud ehk kohad, millega on vaja rohkem tegutseda. Mustad augud tähistavad kohti, kus energia mingil põhjusel ei liigu. Need tahavad rohkem ja pikemat puhastamist. Mida mustem auk, seda suurem on energiasulg antud piirkonnas. Seal aga, kus energia ei voola, tekivad probleemid ka füüsilises kehas. Kõige suuremate mustade aukude puhul ei pruugi olla reiki kõige efektiivsem meetod ning saab pöörduda mõne teise meetodi poole.

Antud meetodi puhul sina lamad ja mina tegutsen energeetilisel tasandil. Lähtuvalt sellest kui avatud oled ja kui mugavalt lamad, lõdvestud, võid tunda erinevaid emotsioone üles tulevat, soojust, sipelgaid jne.

Esemete puhastamine & kaitsed

Asjade (maja, auto vms) energeetiline puhastamine kõigest vanast. Puhastamisega läheb ära kõik see, millel on aeg lahkuda. Küll, aga kõik, millel on veel mingi roll siinses elus, seda pole võimalik väga lihtsate meetoditega ära puhastada. Näiteks vaimolendid, lähevad vaid need, kes on täitnud ära põhjuse, miks nad on siia maailma maha jäänud. Teiste puhul on vajalik leida põhjus, miks nad endiselt eksisteerivad ja lahendada see ära, misjärel saab puhastus lõplikult võimalikuks. Ja see lugu on alati seotud eseme omanikuga või sellega, kes vaimolendit mingil tasandil tajub. Seega tasub sellele teemale eraldi aega võtta.

Energeetilist kaitset on võimalik peale panna kõikidele asjadele, inimestele. Küll aga on kliendil õigus lasta teraapia käigus panna kaitse peale iseendale ja oma kuni 18 aastastele lastele, teiste inimeste osas puudub kliendil õigus otsustada. Erandina need, kes pole tavateadvuse juures ja kes ise pole võimelised antud soovi avaldama. Nende puhul saan küsida loa hingetasandil.

Puhastamised ja kaitsed on head kui soetad endale midagi uut, mis on varasemalt kuulunud kellelegi teisele ja võib endas talletada isiklikke emotsioone, isiklikku taaka. Näiteks maja on hea näide, auto. Teraapia seanss aitab ära lõigata selle vana energia ning soovi korral panna peale kaitse ning laadida puhta energiaga. Võib ka laadida eset soovitud energiaga näiteks armastuse, külluse vms. Tavaline eseme puhastus, kaitse võtab aega mõne minuti, maja puhul oleneb selle ruumide hugast jne. Aga valdavalt saab see olla osana mõnest teisest teraapiaseansist.

Minu jaoks on lihtsaim kui näitad antud objekti sh võib see olla pildi/foto/joonistusena!

Rännakud

Selle teraapia käigus viin mina sind rändama teise teadvuseseisundisse (üli- või alateadvusesse). Neid variatsioone on erinevaid, sest see taotlus/põhjus, millele lahendust otsitakse on erinev. Nendel tasanditel on kõik vastused. Mina aitan sul need vastused üles leida. Suunan tervendama kõike, mis vajab lahendamist just sel hetkel. Ma teen nii šamanistlikke kui ka holistilise teraapia rännakuid. Esiteks leitakse vestluse käigus murekoht, millele lahendust otsitakse ning sellele järgneb rännak. Vahel saab aga ka läheneda teistmoodi, et kui ei tea, millega on soov tegeleda, siis saab rännaku abil leida probleemi ning see ära lahendada.

Muutunud teadvuseseisundis on kõik võimalik. Näiteks saab siseneda oma terviseprobleemi või emotsiooni sisse, minna rändama südameruumi või otsida üle oma väeloom/kõrgem mina, kes aitab edaspidi suhelda universumiga, saab käia tervendamas protsesse šakrates ehk inimese suurimates energiakehades, kohtades, kus 3 peamist energiakanalit kokku saavad. Sealsest voolamisest sõltub peaaegu kõik meie elus. Kui šakra energia vool on tasakaalus, siis need teemad meie elus on samuti tasakaalus, kui aga energia ei voola üldse või voolab liiga palju energiat läbi, siis on ka elus vastavad probleemid.

Vestlused hinge tasandil ehk suhete puhastamine

Vestlused nendega, kes on juba lahkunud; kes on elus, aga ei ole tavateadvusel (haigevoodis, puudega inimestega jne); need kellega pole võimalik otse suhelda, sest antud isikuga seotud kogemus on nii raske, et näost näkku kohtumine poleks mõeldav või vahel on arusaamised nii erinevad, et pole võimalik otse suhelda. Toimub kõige paremini samuti muutunud teadvuseseisundis!

Kasutatav hetkedel, kus on mindud lahku. Kas mindud lahku siin elus või mindud lahku nii, et üks jätkab siin ilmas aga teine teises ilmas. Et pidada ära vestlused, mis jäid pidamata. See aitab liikuma kinni olevad energiad ja aitab liikuda edasi. Kas oleme ise kellelegi liiga teinud või on meile liiga tehtud, sageli on seal aga ühte ja teist. Seega läbi protsessi jõutakse andestamiseni ja läbi andestamise tänulikkuseni. Tänulikkuseni, et see inimene antud kogemuse sulle kinkis, et sa saaks õppida, avarduda ja terveneda.

Mõned suhted paranevad ühe korraga. Mõnda suhet nagu suhe ema-isaga võib aga parandada aastaid. Ja nende suhetega tasub väga tihti teha ka teisi teraapiaid, et jõuda lahendusteni.

Konstellatsioon

Selle meetodi abil tulevad välja mustrid suguvõsas. Midagi, mis kordub uuesti ja uuesti. Näiteks suguvõsa naised jäävad kiirelt üksikvanemaks vms. Muster kordub, et näidata ja raputada soola haavale, et keegi selle viimaks ära tervendaks. Samamoodi on seal tegemist energiasuluga, mida läbi teadvustamise ja tervendamise aitavad mustri murda. Kontsellatsioon aitab selle mustri leida, nähtavaks teha, aga valdavalt on vaja rännakut, et see haav lõplikult ära tervendada ehk muster murda.

Teraapia asukoht

Teraapia toimub läbi interneti kasutades Google Meet’i. Sul ei pea olema kontot antud keskkonnas. Liitumise link saadetakse sulle e-mailile, mis on avatud liitumiseks 5 minutit enne seanssi algust.


Vali enda asukohaks ruum, kus saad segamatult terve seansi vältel olla. Koht, kus saad mugavalt istuda, vajaduse ka lamada. Kui on jahe, siis igaks juhuks hoia pleed läheduses. Võid võtta lähedusse veeklaasi või teetassi. Kõige olulisem on, et sina tunneks sessioni jooksul ennast mugavalt ja turvaliselt, sest see aitab minna protsessidega sügavamale. Samuti vajad telefoni või arvutit, mis võimaldab videokõnet ja vajadusel samaaegselt aku laadimist.


Hoia pliiats ja paber läheduses, et saaksid vahepeal märkmeid teha ja vajadusel kasutada neid osana teraapiast.

Hind & Kestus

Teraapiaks planeeri 1h15min kuni 1h30min. Vahel võib minna kiiremini, vahel aga ka natuke pikemalt.

Seanss on saadaval hinnaga 75 eurot!

Hind sisaldab käibemaksu!

Vähemalt 5% müügitulust suuname fondi, millest toetame heategevust (lapsed, keskkond) ja/või soetame maad, mida anda loodusele tagasi!

Kuna oleme aasta lõpuni tegusad ja ei viibi alati Eestis, siis on vabu aegu selle aasta sees vähe välja pakkuda. Küll aga oleme olemas suuremas mahus alates uuest aastast (1.01.24)!

Antud hetkel veel täiendame automaatset broneerimissüsteemi tõlgete osas.

Siin saad endale valida kalendrist sobiva kuupäeva ja kellaaja! Saad broneerida ühe aja korraga. Teise aja broneerimiseks korda toimingut! Maksimaalselt saab sul olla 4 aktiivset aega. Broneeri maksimaalset üks sessioon üheks päevaks.

Tegemist on süsteemiga, mis suunab peale aja valikut maksma ja kinnitab broneeringu koheselt peale makse tasumist!