Skip to content

Taaskasutusprogramm

Me ei tee traditsioonilisi sooduskampaaniaid, et panna inimesi rohkem tarbima. Küll aga on võimalik teenida sooduskuponge. Seda juhul kui tagastad meile tühju pakendeid (papp, paber, klaas, metall koos kaante või korkidega) või riideid.

Sobivad kõik pakendid (paber, papp, klaas, metall), mis on meilt ostetud või meie tootevalikus, aga mitte meilt ostetud.

Paberi ja papi kogume kokku ja viime Räpina paberivabrikusse. Kõiki pakendeid, mida saab uuesti kasutada (klaas/metall), lähevad uuesti käiku nii meie kui ka meie koostööpartnerite poolt nii Eestis kui ka välismaal.

Pakend, mis on ainult komposteeritav, ei kuulu taaskasutusprogrammi. Sinna kuuluvad näiteks bioplastist läbipaistvad kotid. Hoolimata sellest, et need on tehniliselt ümbertöödeldavad, siis Eestis ei suudeta seda muust massist eraldada.

Riiete tagastamise puhul sobivad ainult meilt ostetud tooted. Sest meile on oluline teada kanga koostist ja veenduda, et see ei sisalda naftat, mis teeb kanga ümbertöötlematuks.

Riiete puhul kõik, mis on terve ja endiselt kasutuskõlblik, läheb uuesti müüki. Taaskasutatud riiete müügist saadud tulu läheb 100% heategevuseks. Teeme selle summa mahus annetuse aasta lõpus. Riided, mis on meieni jõudes mitte müügikõlbulikud, lähevad eelistatult parandusse ja siis müüki ning viimase variandina kasutusse materjalina kohalike koostööpartnerite poolt. Samuti on see oluline informatsioon tootjale, mille pealt on võimalik tooteid parendada ja tõsta kvaliteeti, et oleks võimalik riideid võimalikult kaua kanda.

Vähemalt 15. tagastatud eseme eest kingime sulle -10% soodustust ostukorvist.

Pakendid saada meile Omniva Rakvere turutare pakiautomaati. Kasutades nime, Kadri Rennel, ja telefoninumbrit +372 59029181.

Selleks, et saaksime sulle selle eest soodustuse väljastada lisa saadetise sisse nähtavale kohale paberile/pakendile oma nimi ja email. Me rebime selle hiljem katki, et infot kuskilt poolt ei lekiks. Siis genereerime ja saadame sulle isikliku koodi, mida saad endale sobiva tellimuse puhul kasutada 1 aasta jooksul.

Meil on siinkohal palju mõtteid, mida me ajapikku rakendame, et luua veel puhtamat maailma ja esile kutsuda senisest suuremat muutust!