Skip to content

üldpuhastus-tabletid 7tk lõhnata (Poola/ Balja)

5,50 

  • üldpuhastustabletid
  • 7 tk pakis =1,75l puhastusvedelikku
  • tolmupühkimiseks, köögipindade ja plaatide, aknaklaaside ja muude klaaspindade (ahjuklaas, külmkapi klaasid jne) ja muude kodus puhastamist vajavate pindade puhastamiseks
  • ühest tabletist kirja järgi tuleb 250ml puhastusvahendit. Võid proovida ka tunduvalt lahjema vahendi teha. Proovitud on ka 1,5l peale üks tablet ja toimis väga hästi.
  • ei kriimusta pinda
  • ei sisalda vett, väike pakend ja väiksem mõju keskkonnale
  • ei tule iga tootega uut plast pudelit, vaid saad taaskasutada olemas olevat pudelit või soetada ühekordselt korduvkasutatava pudeli
  • ökonoomne ja ökoloogiline toode
  • toodet pole testitud loomade peal

14 laos

Kasutamine: Ühest tabletist piisab 250 ml vee jaoks, seega valmistage vastavalt vajadusele ette piisavalt suur pudel (võib olla pihustiga). Võid teha julgelt lahjema vedeliku (500ml-1,5l). Tablett lahustub 15 minutiga. Kiiremaks lahustumiseks lisa soe vesi ja murra tablet tükkideks. Soovi korral võid lisada mõne tilga meelepärast eeterlikku õli. Kui tablett on täielikult lahustunud, on vedelik töövalmis. Kandke pinnale, mida soovite puhastada, ja käige pind üle lapi või käsnaga. Kasuta puhastamisel kindaid. Võib pihustada, aga võib kanda toote puhastuslapile ja siis puhastatavale pinnale. Kulub vähem puhastusvedelikku, kui oled lapi enne veega niisutanud, siis ei imendu toode niivõrd suures koguses lapi sisse.

Tablett säilib kuni aasta, valmislahus kuni kaks aastat.

MÄRKUS: Ärge kasutage marmoril, Jurassic’il, lubjakividel, Solnhoferi plaatidel, travertiinil, mitteväärismetallidel (nt alumiiniumil), betoonpõrandatel ja terrakotaplaatidel.

Koostis:

Naatriumvesinikkarbonaat (söögisooda) ja sidrunhape*- tableti põhiained

<5% anioonsed pindaktiivsed ained (naatriummetüüloleaattauraat*, jätkusuutliku palmiõli baasil)- Pindaktiivne aine. Tänu sellele eemaldab vedelik tõhusalt mustuse.

Säilitusaine naatriumbensoaat- Ilma selleta ilmuks mõne päeva pärast vedelikku hallitus.

*taimse päritoluga tooraine

Hoia pakend kuivas ja jahedas ja lastele kätte saamatus kohas.

Pakend: papp, klaas toru ja korgist kork

Kategoriseerub meie taaskasutusprogrammi!

Valmistatud: Poola